Pyranha Octane 175

Nowy produkt

Kajak treningowy morski Pyranha Octane 175

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE +/- 14 DNI SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

6 500,00 zł brutto

Opis

Materiał Polietylen
Długość 5,39 m
Szerokość 0,53 m
Wyporność 60-115 kg
Waga 23 kg
Luk bagażowy Tak
Ster Opcja

Więcej informacji

Ekscytujący, dający wiele radości kajak Pyranha Octane. Świetnie sprawdzi się jako kajak treningowy, do pokonywania stref przybrzeżnych, wielkich jezior i rzek na całym świecie.

Przeznaczony dla zaawansowanych i średniozaawansowanych kajakarzy o wysokim i średnim wzroście.

Pyranha Octan nadaje się na wody śródlądowe i morskie. Posiada twardą konstrukcję z polietylenu, odporną na uszkodzenia Wyposażono go w luk o dużej pojemności, który płynnie łączy się z wysokokadłubowym kokpitem, zapewniającym suchość bagażu, niezależnie od tego czy chcesz łapać fale, czy ustanowić swój osobisty rekord. Jeśli woda przedostanie się do kokpitu, to jednostronnie działający system opróżniający kokpit spowoduje. że zostanie odprowadzona na zewnątrz, nawet przy małych prędkościach, dzięki czemu nie siedzisz w "kałuży".

Wąska rufa kajaka umożliwia szybkie pokonywanie fal. Konstrukcja CoreLite w standardzie daje imponującą sztywność dla polietylenu SurfSki. Aby zwiększyć dynamikę kajaka rufa została wyprofilowana tak aby kajak podnosił się na następującą falę i ciężar został przeniesiony na rufę, bez dyskomfortu dla kajakarza.

Kajak ma możliwość zamontowania żagla.

Opinie

Napisz opinię

Pyranha Octane 175

Pyranha Octane 175

Kajak treningowy morski Pyranha Octane 175